У неділю, 18 березня, погода в Україні буде досить сніжною і морозною, так що від весни на вихідні залишилася хіба що назва. Зазначимо, що буде лютувати поривчастий вітер, який відчутно знизить температуру.

Про це написала синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Так, за словами Діденко, Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи. І що цікаво – південні циклони, як правило, ходять "серіями".

Повідомляється, що один в Україну йде циклон з північно-східного напрямку, а інший вже над Балканами, тому скоро теж дістанеться до кордонів України.

"Північ країни торкнеться дуже обережно або навіть просто обійде. А ось на Заході, Півдні України, а потім протягом дня через Центр на Схід – опади переважно у вигляді снігу, на південь – з дощем. Північно-східний вітер залишиться поривчастим, сильним", – зазначила Діденко.

У той же час в українській столиці 18 березня очікується невеликий сніг, поривчастий північно-східний вітер і мороз – вночі до -10 ...- 12 градусів, удень – до -5 ...- 7 градусів за Цельсієм.

У свою чергу, у зв'язку з морозами, київська міська адміністрація може оголосити понеділок, 19 березня, вихідним днем . А ось з 26-го березня в Україні розпочнеться сталий потепління, обіцяє синоптик.

Атмосфера явно купила новий телевізор. Бо як інакше пояснити таку любов до серіалів? Вже місяць Україною прокочуються...

Posted by Наталка Діденко on Saturday, 17 March 2018

Дивіться прогноз погоди на неділю, 18 березня, в містах України:

Ужгород -1 ... -3

Львів – -6 ... -8

Івано-Франківськ – -5 ... -7

Тернопіль – -6 ... -8

Чернівці – -5 ... -7

Хмельницький – -6 ... -8

Луцьк – -6 ... -8

Рівне – -6 ... -8

Житомир – -7 ... -9

Вінниця – -6 ... -8

Одеса – 0 ... -2

Миколаїв – -1 ... -3

Херсон – -1 ... + 1

Сімферополь – + 12 ... + 14

Кропивницький – -5 ... -7

Черкаси – -6 ... -8

Чернігів – -7 ... -9

Суми – -7 ... -9

Полтава – -6 ... -8

Дніпро – -4 ... -6

Запоріжжя – -1 ... + 1

Донецьк – -3 ... -5

Луганськ – -5 ... -7

Харків – -7 ... -9

Київ – -7 ... -9

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що через погіршення погодних умов 19 березня в Києві можуть оголосити вихідним днем. У першу чергу це торкнеться дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.