У середу, 18 липня, холодний циклон відвідає Україну. Через це на території країни очікується похмура погода. Також прогнозується незначне похолодання майже у всіх областях.

Про це повідомила відомий народний синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Над Україною зависає циклон Халіна і, схоже, надовго. Саме він буде подорожувати нашими просторами, і поливати дощами з грозами найближчі кілька днів", - написала синоптик.

При цьому Діденко зазначила, що у більшості областей пройдуть дощі, а місцями пройдуть зливи, які будуть супроводжуватись грозами, шквалами і навіть градом.

"Південна частина буде чинити опір впливу циклону, тому на півдні суттєві дощі малоймовірні", - уточнила синоптик.

Протягом усієї середи в Україні буде +20 +26 градусів, на півдні та сході +24 +29, місцями до +30 градусів.

"Температура повітря завтра – бальзам", - підкреслила Діденко.

Крім того, в столиці України в середу, 18 липня, також будуть йти періодичні короткочасні дощі та грози. В той же час є ймовірність шквального посилення вітру, а в окремих районах навіть граду. Температура повітря помірна, +23 +25 градусів.

"Слідкуйте за знижками на красиві парасольки - якраз пора", - додала синоптик.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в курортному містечку Бердянськ Запорізької області недалеко від узбережжя Азовського моря пронісся страшний смерч. Природне явище спостерігали близько години дня.

Більш того доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений метеоролог України Вазіра Мартазінова раніше зазначала, що через перепад температури смерчі стануть звичайним явищем на півдні країни.

Разом із тим варто додати, що кінець липня підготував українцям мерзенний сюрприз. Кінець липня в Україні ознаменується дощами і невеликим похолоданням.

"У липні катастрофічних умов я не бачу за розрахунком моєї моделі довгострокового прогнозування. В середині місяця температура повинна підвищитися, і буде сухіше. Опади протягом місяця будуть частіше в окремі дні, ніж у попередніх місяцях", - прогнозує метеоролог Мартазінова.