У цьому році Великдень виходить раннім, і буде святкуватися 8 квітня. Синоптики розповіли, якою буде погода на свято.

Так, за прогнозами зарубіжних метеослужб, потужний атлантичний циклон почав відступати і погода в квітні буде в межах кліматичної норми. Для другого весняного місяця характерне різке потепління, але також і коливання температури повітря.

В Україні на Великдень очікується холодна і вітряна погода, а за кілька днів перед ним дуже ймовірні опади. Народний синоптик Леонід Горбань заявив, що різкого підвищення температури у квітні очікувати не варто. Про це повідомляє видання "Апостроф".

Відзначається, що Великдень в Україні буде прохолодним, а стабільне тепло прийде в Україну тільки під кінець місяця.

Популярні новини зараз
Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

"До Великодня температура буде +4-5 тепла середньодобова, тобто денна + 7-8, максимум +9-10 градусів. Великодня неділя очікується прохолодною - не вище 7-11 градусів тепла. Зазвичай після Великодня швидко наростає температура. Але в цьому році, згідно з розрахунками, немає швидкого наростання температури після Великодня", - розповів Леонід Горбань.

У вихідний понеділок погода практично не зміниться. Вночі в Україні очікується 5-8 градусів тепла, вдень від +15-22 градусів, але опадів не очікується.

Крім того, відомий синоптик Наталка Діденко повідомила українцям, що тепла погода вже в дорозі. 1 квітня, у неділю, температура в деяких регіонах досягне +20 градусів.

"Велике тепло - вже на шляху в Україну. Почну з Вербної неділі. 1 квітня у нас буде до +20 градусів! Не скрізь, у південній частині та місцями в центральних областях. Але ми так довго чекали цих градусів, що можемо собі дозволити трохи похвалитися. У більшості областей на Вербну неділю буде також дуже тепло, протягом дня + 10 + 16 градусів. На Заході дощі зіб'ють градуси до + 8 + 11 градусів, що також не дуже страшно, враховуючи недавній сніг. Дощі 1 квітня в західних областях будуть навіть сильними. У другій половині дня або ввечері досягнутий дощі Одеської області, Вінницької, Житомирської та західних районів Київської області", - написала синоптик в соцмережі.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що погода в Україні на вихідних приємно порадує довгоочікуваним теплом. Нарешті настає справжня сонячна весна. 31 березня та 1 квітня обіцяють значне підвищення температури повітря до +20 градусів.