Дуже своєрідна лекція нещодавно відбулася у педагогічному коледжі Луцька – волонтери центру "Life" нібито у якості "профілактичного заходу" розповідали студентам про інтимні стосунки до шлюбу.

Здавалося б, що тут поганого – молодь повинна знати, але ж не на четвертому курсі, та ще й у такій манері.

Приміром, реквізитом для цього обрали надкушене яблуко. Тобто юнак чи дівчина, які втратили цноту, автоматично порівнювалися із "огризком", котрий нікуди окрім смітника вже й не годиться. Лекція була під назвою "Чистота дівчини", але в коледжі заперечують: мовляв, запрошували на захід "Справжня любов чекає". А вийшло, що вийшло.

Популярні новини зараз

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Найгарячіша медсестра світу підкорила Мексику голими сідницями в бікіні з ниточок

Показати ще

Про аборти дівчатам взагалі розповідали досить своєрідно, використовуючи приклад потріпаної подарункової коробки. Тобто, якщо бодай раз в житті людина робить подібну помилку, або зважується на операцію через ризик втратити дитину і побоювання лікарів, то вона одразу ж стає "пустою і непотрібною".

Цікаво, що напередодні згаданий волонтерський центр офіційно отримав дозвіл від місцевого управління освіти, але лекція повинна була стосуватися, увага: " профілактичних заходів із запобігання ранніх статевих стосунків та абортів". Що ж, прослухавши таке, студенти швидше не вирішать утримуватися від інтиму, а просто будуть почуватися ніякого.

Жіночій половині намагалися донести, що вони "роблять трагічну помилку", коли зважується на секс до шлюбу. А чоловічій – радили "відмовляти сотням заради однієї".

Ніхто не каже, що аборти і ранні контакти – це добре. Але існують фахівці (психологи, сексологи в решті решт медики), котрі можуть описати це на власному досвіді, а не абстракціями, від яких знижується самооцінка і з'являється відраза до протилежної статі.

Дивіться: громадянку України затримали в ОАЕ через дошлюбні стосунки із нареченим

Як повідомляв портал "Знай.ua", фахівці з'ясували, скільки інтиму потрібно дорослій людині для нормального життя.Психологи не виключають ймовірності проблем у групи осіб, котрі природньо позбавлені потягу, але точна їх кількість іще не відома. Серед респондентів таких нарахували близько 1%. Помилково також вважати, що випадкові інтимні контакти відбуваються із незнайомцями – анонімні зустрічі "на одну ніч" тепер вже не такі популярні, як були, приміром, ще до 2009 року.