Українська журналістка Світлана Крюкова вважає, що українці самі винні в трагедії, які трапилася з народом в минулому столітті.

Про це вона написала в Facebook.

"Раз на рік, в останню суботу листопада, я задаю собі питання: як це могло трапитися? Як нація могла повірити маргінальним відщепенців-популістам і покірно, фактично без опору, йти на забій. Голодували мільйони, на забій їх вели тисячі, в кращому випадку десятки тисяч комуністів-ідеалістів. Особисто для себе я не знаходжу відповідь. Як можна було не боротися за своє життя? Як можна було допускати смерть від голоду власних дітей? А потім жити десятиліттями через дорогу від вбивць ...", - написала Крюкова.

За її словами, ми повинні визнати свої слабкості. Вона впевнена, що нездатність організовуватися, заздрість до успіху сусіда і схильність до популізму привели до Голодомору. В іншому випадку вже в 1917 році ми б створило власну країну, як литовці або фіни.

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Таку точку зору підтримав Юрій Касьянов. А ось користувачі мереж виступили проти.

Росія повинна покаятися

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) заявив, що дії Збройних сил України на фронті виправдані, так як мова йде про справедливу оборонній війні.