Туроператор IdrisKa tour сьогодні буквально зник: офіс у Києві зачинений, працівники не вийшли на роботу, а всі телефони – поза зоною досяжності. Також повідомляється, що з офісу винесли всю техніку, ймовірно – уночі.

Окрім того, з'ясувалось, що кілька місяців тому IdrisKa tour програв суд на півмільйона гривень через заборгованість банку, передає "ТСН".

Інші туристичні оператори наголошують, що нічого дивного у сьогоднішній ситуації немає, оскільки проблеми у  IdrisKa tour вже давно і ні для кого це не сюрприз.

У квітні 2017 року суд зобов'язав стягнути з ТОВ "Ідріска Тур" на користь ПАТ "Вернум Банк" 483,5  тисяч гривень – заборгованості за кредитом, 10,3 тисячі – заборгованості по процентам та 13,2 тис. – пені.

Власником туроператора є Казімі Мохаммед Надір Ідріс, який має частку 97%.

Популярні новини зараз

Переможець "Голосу країни" з Тернопільщини проміняв мікрофон на форму касира: "Закохався, треба заробляти"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Юристи "Вернум Банк" підтвердили інформацію про суд з "Ідріска Тур" та зазначили, що вся сума була сплачена у квітні 2017 року.

Окрім сотні туристів, які застрягли в аеропорту "Жуляни", також з'явилась інформація про туристів, які вже знаходяться в Іспанії і не можуть повернутись назад. Зокрема, групи туристів застрягли в Малазі та на канарському острові Тенеріфе.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", близько сотні українських туристів застряли у київському аеропорту. Туроператор не оплатив рейси і українці не змогли вилетіти до Іспанії.