Туроператор IdrisKa tour сьогодні буквально зник: офіс у Києві зачинений, працівники не вийшли на роботу, а всі телефони – поза зоною досяжності. Також повідомляється, що з офісу винесли всю техніку, ймовірно – уночі.

Окрім того, з'ясувалось, що кілька місяців тому IdrisKa tour програв суд на півмільйона гривень через заборгованість банку, передає "ТСН".

Інші туристичні оператори наголошують, що нічого дивного у сьогоднішній ситуації немає, оскільки проблеми у IdrisKa tour вже давно і ні для кого це не сюрприз.

У квітні 2017 року суд зобов'язав стягнути з ТОВ "Ідріска Тур" на користь ПАТ "Вернум Банк" 483,5 тисяч гривень – заборгованості за кредитом, 10,3 тисячі – заборгованості по процентам та 13,2 тис. – пені.

Власником туроператора є Казімі Мохаммед Надір Ідріс, який має частку 97%.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Показати ще

Юристи "Вернум Банк" підтвердили інформацію про суд з "Ідріска Тур" та зазначили, що вся сума була сплачена у квітні 2017 року.

Окрім сотні туристів, які застрягли в аеропорту "Жуляни", також з'явилась інформація про туристів, які вже знаходяться в Іспанії і не можуть повернутись назад. Зокрема, групи туристів застрягли в Малазі та на канарському острові Тенеріфе.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", близько сотні українських туристів застряли у київському аеропорту. Туроператор не оплатив рейси і українці не змогли вилетіти до Іспанії.