Поліція почала штурмувати наметове містечко на вулиці Грушевського. Приблизно о 17.20 спецназівці розпочали наступ на намети з боку рогу вулиць Шовковичній і Грушевського.

Правоохоронці підбігли до перших наметів, але активісти почали відбиватися. Силовики застосували сльозогінний газ, серед постраждалих опинився народний депутат України від "Самопомочі" Єгор Соболєв. Разом з тим, поліція відразу відступила на територію площі Конституції, зупинивши таким чином штурм.

У момент штурму більшість активістів перебували на розі Грушевського та Липської, звідки, за попередніми даними, планувався похід мітингувальників до Адміністрації президента України. Також на розі Грушевського та Липської стоїть кордон нацгвардійців і спецназівців чисельністю до 300 осіб.

На даний момент обстановка спокійна, але після спроби штурму деякі активісти за допомогою лома і інших залізних предметів почали витягати плитку з тротуару на вулиці Грушевського.

Популярні новини зараз
Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще

Онлайн-трансляція з Грушевського:

Протягом дня відбулися зіткнення поліції і мітингуючих. Учасники акції заявили, що залишаться під будівлею ВР як мінімум до четверга, оскільки очікують, що саме 19 жовтня парламент розгляне їх вимоги.

Як повідомляв портал "Знай.ua", під будівлю Верховної Ради поступово стягують все більше військової техніки: з кожною хвилиною додається вантажівка або автобус Національної гвардії.