Український журналіст Роман Скрипін розповів, чим обернувся скандал в аеропорту на рейсі Гамбург-Київ.

Як повідомляє портал Рoliteka, на своїй сторінці в Facebook потерпілий опублікував фото, де він з перев'язаною рукою, і розповів, що це зробив працівник поліції на ім'я Сергій Стецюрнюк. Поліцейський "трошки" перестарався, коли викручував журналістові руки.

До чого призведе мовний скандал на Закарпатті


Скрипін зазначив, що його слова підтверджує не тільки фото, але і МРТ, і рентген, і офіційний висновок медиків. З цього виходить, що справа змінює кваліфікацію, оскільки перелом не вважається травмою середньої тяжкості.


Популярні новини зараз
Аномальна зима скасовується: синоптики повідомили, коли чекати найсильніших морозів Українцям зменшать пенсії: кому знизять виплати та на скільки Хаотичні відключення світла: чому графіки постійно змінюються Пенсії зростуть майже на 14%: коли пенсіонерам проведуть перерахунок
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, через що розгорівся скандал на літаку Гамбург-Київ і чому стюардеса викликала поліцію.