Раннім материнством в Україні вже нікого не здивуєш. І якщо матусі віком 15-16 років – явище, на жаль, вже майже звичне, то ті, хто народжують у більш молодшому віці, викликають у суспільстві неоднозначну реакцію.

В Ужгородському пологовому будинку свого первістка народила дівчина, якій всього 13,6 років. Оскільки поява крихітки на світ ускладнилося акушерською патологією, їй зробили кесарів розтин, передає Zakarpatpost.net.

За словами завідувача відділення патології вагітних Василя Піріді, це не перша така юна породіля у стінах лікарні в цьому році. Новоспечених матусь, яким немає 14 років, тут у 2017 році зафіксували вже п’ятьох. У минулому році таких було дев’ть, а в позаминулому – аж 17.

Лікар каже, раннє та безладне статеве життя приводить до різних гінекологічних захворювань, інфекцій тощо.

Дивіться: Юні матері для України - більше не рідкість

Популярні новини зараз

Головне за ніч: зарплати в 35 тисяч, бортпровідники "здали" п'яну Волочкову, а Трінчер отримала від хірурга за невдалі груди

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Діти нерідко починають статеве життя у 7-8 класі. Тут і цікавість, і помста батькам, і перше кохання. Тож психологи радять бути з синами й доньками відвертими і проводити з ними бесіди на цю тему.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", ДНК-тест на батьківство доньки 12-річної Тані Лучишин з Борислава шокував Україну.