Прес-секретар польського уряду Іоанна Копцінська вважає, що Польща, приймаючи українських біженців, полегшила напруженість на східному фланзі Євросоюзу.

Як сказав чиновник в інтерв'ю місцевим ЗМІ, позиція Варшави з прийому мігрантів в рамках квот Євросоюзу залишається колишньою. Вона зазначила, що рішення з цього приводу приймає тільки Варшава.

"Я хотіла б нагадати вам, що зараз Польща прийняла багатьох біженців з України, де йде війна. Може здатися, що Європейська Комісія цього не помітила, хоча безсумнівно, що на сході України відбувається війна, і там гинуть люди. Завдяки тому, що ми пускаємо біженців з України, ми допомагаємо полегшити напруженість на східному фланзі Європейського Союзу", - сказала Копцінська. При цьому вона зазначила, що в Брюсселі ці дії Варшави не помічають.

За її словами, Польща також надає допомогу людям, які постраждали від війни. Однак робить це трохи інакше.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Непорозуміння Польщі та України

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відомий одеський сепаратист Єгор Кваснюк, який втік до Росії з України, скаржиться на ставлення російських чиновників до біженців з Донбасу.