Поляки заборонили в'їзд українцям. Дізнайтесь, кому саме

поділитись
Невідомо, настільки довгий цей список

Після введення безвізового режиму все більше українців намагаються відвідати європейські країни, але й все більше людей розвертають на кордоні. Польща пояснила, чому та кого не пустять до їх країни. І не прості громадяни.

Як заявив віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький, заборона на в’їзд до Республіки Польща стосується тільки окремих українських посадовців, відповідальних за прийняття рішень, пише "Тиждень".

"Ми говоримо тут про урядовців, представників української держави, а не газет, аналітичних центрів, університетів чи ансамблів пісні і танцю. Тих, хто приймає рішення, які не тільки ображають почуття поляків, йдеться у тому числі про заперечення Волинського злочину, але прославляють українські формування, що співпрацювали з нацистською Німеччиною. Це не тільки антипольські настрої, а антиєвропейські – заперечення всього, за що багато українців віддали життя і здоров’я під час Революції гідності", - сказав представник сусідньої країни.

Настільки довгим є цей "чорний список", Ціхоцький не уточнив.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що персоною нон-грата у Польщі голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, а також у тому списку можуть скоро з'явитися й імена його заступників.

Які проблеми виникають під час виїзду за кордон 

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", банальні борги українців за комунальні послуги чи невиплата аліментів  можуть стати причиною заборони виїзду за кордон.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
виїзд за кордон, заборона, Польща, посадовці
Вибір редакції, Суспільство
18.06.2018
Безпілотник був атакований першою ракетою в районі Бетманово, потім бойовики випустили другу
0
0
14:37 18.06.2018
За показниками цін на продукти Україна досі показує найгірші результати в Європі - вони невиправдано високі
0
0
14:30 18.06.2018
Україна вклала в Крим більше 100 мільярдів доларів
0
0
14:16 18.06.2018
Серез знаків Зодіаку виділяють чотирьох предтавників, які можуть серйозно нашкодити
0
0
14:02 18.06.2018
Кримінальне провадження за фактом затримання Лусваргі було відкрито ще 1 червня
0
0
13:57 18.06.2018