Поляки заборонили в'їзд українцям. Дізнайтесь, кому саме

поділитись

0

0

Невідомо, настільки довгий цей список

Після введення безвізового режиму все більше українців намагаються відвідати європейські країни, але й все більше людей розвертають на кордоні. Польща пояснила, чому та кого не пустять до їх країни. І не прості громадяни.

Як заявив віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький, заборона на в’їзд до Республіки Польща стосується тільки окремих українських посадовців, відповідальних за прийняття рішень, пише "Тиждень".

"Ми говоримо тут про урядовців, представників української держави, а не газет, аналітичних центрів, університетів чи ансамблів пісні і танцю. Тих, хто приймає рішення, які не тільки ображають почуття поляків, йдеться у тому числі про заперечення Волинського злочину, але прославляють українські формування, що співпрацювали з нацистською Німеччиною. Це не тільки антипольські настрої, а антиєвропейські – заперечення всього, за що багато українців віддали життя і здоров’я під час Революції гідності", - сказав представник сусідньої країни.

Настільки довгим є цей "чорний список", Ціхоцький не уточнив.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що персоною нон-грата у Польщі голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, а також у тому списку можуть скоро з'явитися й імена його заступників.

Які проблеми виникають під час виїзду за кордон 

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", банальні борги українців за комунальні послуги чи невиплата аліментів  можуть стати причиною заборони виїзду за кордон.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
виїзд за кордон, заборона, Польща, посадовці
Вибір редакції, Наука
21.11.2017
У країну, де податковий кодекс змінюється щорічно, не приїде жоден інвестор
0
0
16:02 21.11.2017
Побратими з козацької сотні назвали її Марусею, а бійці "Правого сектора" "доукомплектовали" позивним Звіробій
0
0
15:34 21.11.2017
Жертвою українки стало міжнародне шлюбне агентство
0
0
15:13 21.11.2017
Все почалося рівно 4 роки тому
0
0
14:59 21.11.2017
Ситуація пов'язана зі справою Павла Шаройка
0
0
14:31 21.11.2017