У день похорону Едуарда Успенського кіностудія "Союзмультфільм" опублікувала на своєму Youtube-каналі зворушливе відео присвячене геніальному письменнику.

Як відомо, сьогодні в Москві у Центральному будинку літераторів відбудеться прощання з відомим радянським і російським автором дитячих казок-повістей Едуардом Успенським. Після чого його поховають на Троєкуровському кладовищі.

Успенський подарував світові безліч яскравих, добрих і всіма улюблених персонажів, які відомі не тільки по книгах, але і по мультфільмах.

У спеціальному відеоролику, підготовленому кіностудією "Союзмультфільм", один з найпопулярніших персонажів Успенського, Чебурашка прощається з письменником і дякує йому за те, що той "подарував життя" йому та іншим героям казок.

"Дорогий Едуарде Миколайовичу, дякую, що подарували нам життя! Дякуємо за щасливе дитинство усіх наших глядачів!", - зворушливо говорить Чебурашка.

Нагадаємо, що у Москві помер письменник Едуард Успенський, автор "Канікул в Простоквашино", "Крокодила Гени" і багатьох інших творів.

Трагічну новину опублікували відразу кілька каналів з Telegram, серед них і Telegram-канал Mash.

"Письменник помер сьогодні пізно увечері в своєму будинку в Новій Москві. Поруч з ним була його дружина", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на початку місяця письменник повернувся з німецької клініки, де проходив черговий курс хіміотерапії. Якийсь час медики відзначали позитивну динаміку, як раптом стан пацієнта різко погіршився. Йому запропонували госпіталізацію, але Успенський, вже звик до поганого самопочуття, вирішив залишитися вдома.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що джерело розповіло про обставини смерті письменника Едуарда Успенського. Про це в середу, 15 серпня, повідомляє Федеральне агентство новин (ФАН).