Х'ю Хефнер – засновник відомого всім журналу Playboy пішов з життя у віці 91 року. Він помер від природних причин в колі сім'ї. Про це повідомили на офіційній сторінці Twitter. В цей день, ми вирішили згадати біографію Х'ю Хефнера і розповісти вам найцікавіше про нього.

Х'ю Хефнер: біографія

Х'ю Хефнер став відомим завдяки своєму журналу Playboy. Перший номер був ще в 1953 році. І, звичайно ж, завдяки тому, що прикрасила обкладинку журналу неймовірна Мерлін Монро, він відразу ж отримав величезну кількість шанувальників у всьому світі. До того ж, трохи пізніше, Х'ю Хефнер став відомих завдяки особняку Playboy, де постійно відбувалися вечірки з моделями відомого журналу.

Народився Х'ю Хефнер в родині вчителів у Чикаго 9 квітня 1926 року. Після закінчення школи він пішов в армію. Це було в 1944 році, тому він навіть встиг повоювати на Другій світовій війні. До речі, в цей же час Х'ю Хефнер писав для військових газет.

Після армії Х'ю Хефнер вирішив продовжити вчитися. Він вступив на факультет психології в університеті Іллінойсу. Тоді захопився карикатурами і видавництвом. І саме в той час, йому прийшла в голову ідея журналу Playboy.

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

До речі, в 1949 році Х'ю Хефнер одружився на Мілдред Вільямс. Вони були в шлюбі 10 років, і за цей час у них народилося двоє дітей.
Деякий час Х'ю Хефнер працював в журналі esquire. Але, коли йому відмовилися підвищувати зарплату, він пішов. З тих пір він почав збирати гроші на створення власного проекту. Спочатку назва повинна було бути "Мальчишник". Але вона могло перетинатися з іншим відомим журналом, і Х'ю Хефнер передумав. Ну і, як ми знаємо, не прогадав. Playboy дуже швидко почав приносити величезні прибутки і залучати величезну кількість відомих моделей.

У 1989 році Х'ю Хефнер знову одружився. Цього разу його обраницею була молода модель Кімберлі Конрад. З нею він прожив 10 років.
У 2000 році, коли він вже розлучився, було відомо, що Х'ю Хефнер проживав у своєму маєтку, як мінімум, одночасно з 7 дівчатами, у віці від 18 до 28 років.
Дивіться: 10 ШОКУЮЧИХ ФАКТІВ ПРО ОСОБНЯК ПЛЕЙБОЯ

Нагадаємо, що у віці 91 року помер засновник журналу Playboy Х'ю Хефнер.