У неділю, 26 листопада, на 85-му році житті не стало видатного українського мовознавця Василя Німчука.

Про сумну звістку на своїй сторінці в Facebook повідомляє друг вченого поет Василь Кузан. "Прийшла сумна новина з мого рідного села Довге, що на Закарпатті. Перестало битися серце великої людини, благородного чоловіка, видатного вченого, патріота рідного краю і великої Батьківщини, мого друга, академіка Василя Васильовича Німчука", - пише він.Василь Німчук був завідувачем відділом історії і граматики Інституту української мови Національної академії наук України та членом-кореспондентом НАН. Зокрема, він займався вивченням давньоруської і старослов'янської мов, історії, діалектів і ономастики української мови, історії української літературної мови, історії української лінгвістики. Церемонія прощання з великим вченим відбудеться сьогодні, 27 листопада, в Свято-Іллінському храмі села Довгого.

Нагадаємо, раніше іноформаціонний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в сім'ї відомої акторки сталося горе: померла дуже близька людина.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще