Після тяжкої тривалої хвороби у віці 87 років помер колишній генеральний директор "Запоріжсталі", Герой України, почесний громадянин Запоріжжя та Запорізької області Віталій Сацький.

Його не стало 26 жовтня о 10 годині ранку, повідомила прес-служба комбінату.

Легенда вітчизняної металургії народився 22 квітня 1930 року в смт. Чубарівка (зараз Пологи Запорізької обл.). Після закінчення Дніпропетровського металургійного інституту працював на металургійному заводі "Криворіжсталь", починаючи інженером прокатного цеху і дійшовши до головного інженера - заступника директора. З 1980 по 1983 роки він - директор Всесоюзного науково-дослідного проектно-конструкторського технологічного інституту механізації праці в чорній металургії. C 1983 по 1986 роки очолював республіканське промислове об'єднання металургійних підприємств "Укрметалургпром".

З 1986 по 2012 рік Сацький керував підприємством "Запоріжсталь", зумівши втримати його на плаву у найскладніші часи та зберегти багатотисячний коллектив.

Дивіться: Віталій Сацький розповів про свою роботу на "Запоріжсталь"

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

"Холостяк" Заливако оконфузився на відпочинку з Ганною Богдан: "Вчуся тримати"

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

Показати ще

За версією журналу Forbes, прізвище Сацького перебувала в списку найбагатшіх українців. Статки екс-керівника металургійного гіганта оцінили у 128 мільйонів американських доларів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", днями після тяжкої хвороби померла відома українська журналістка Ірина Алцибєєва.