Важливий медичний препарат, який дуже часто використовують в лікарнях заборонили після НП: його впливу не витримав пацієнт.

Як повідомляє портал Рoliteka, Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками тимчасово заборонила препарат "Тіопентал" - його часто використовують при операціях як засіб для загальної анестезії. На останню серію медикаменту накладено тимчасовий "арешт": його ніде не будуть використовувати і продавати.Стало відомо, повідомлення про смерть пацієнта надійшло в лікарську службу від Державного експертного центру Міністерства охорони здоров'я. Тимчасова заборона на реалізацію і використання торкнулася серії 167106 "Тіопентал" (ліофілізат для приготування розчину для ін'єкцій по 1,0 г у флаконах) виробництва ВАТ "Київмедпрепарат". Варто відзначити, що "Тіопентал" - один з найпоширеніших препаратів, які використовують в лікарнях для введення пацієнтів в загальний наркоз.


Популярні новини зараз

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський закликав відмовитися від популярного ліки, яким користується практично кожна українська сім'я протягом декількох десятиліть. На сьогоднішній день цей медичний препарат рекомендується тільки в якості резервного засобу при менінгітах, сальмонельозі, черевний тиф, чуму та ряді інших захворювань.

Ми також писали про те, що на початку місяця в Україні заборонили ще один затребуваний антибіотик після того, як від його прийому померла людина. У зв'язку з цим Держлікслужба до з'ясування обставин і до подальшого розпорядження ввела тимчасову заборону на використання та реалізацію даної серії препарату і зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію або використання цих ліків тимчасово помістити його на карантин.