Відомий поет, видавець і критик Олександр Шаталов помер в Москві на 61-му році життя. Про це у своєму ЖЖ повідомив письменник Едуард Лімонов.

"Олександр Миколайович Шаталов летить зараз в інші світи. Не хочу перераховувати ті жахливі хвороби, які його звалили. Їх було дві" - написав Лимонов.

Смерть Шаталова є серйозною втратою для всього літературного світу. У 1990 році він створив літературно-художній журнал "Глагол" та однойменне видавництво, в якому вперше російською вийшли твори Берроуза, Спендера, Форстера і Буковскі.

Як поет він випустив п'ять повноцінних збірок віршів, а як прозаїк - випустив книгу "Ящик", в яку увійшли історії, героями яких стали відомі актори, письменники, а також випадкові попутники або сусіди автора.

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Дівчина схудла зі 146 кг до 68 і навіть не мучила себе дієтами: "Якщо вони можуть це зробити, то і я зможу" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" на 88 році життя в суботу, 10 лютого помер вчений-філософ, директор Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, Мирослав Попович.