На 67-му році життя не стало відомого актора та режисера Театру на Подолі, Народного артиста України Ігоря Славінського.

Про це повідомив театральний критик Олег Вергеліс.

Українська знаменитість тривалий час тяжко хворів, але навіть незважаючи на хворобу і нестерпну спеку продовжував працювати і до останнього їздив зі спектаклями по Україні. Останній з них нещодавно пройшов у Миколаєві.

"Ігор Славинський був з числа театральних людей, які випромінюють теплий і добрий світ. Тобто, він сам був справді світлою людиною Театру. Таке світло і ще незнищенний гуманізм - в кожному його спектаклі - і в Театрі на Подолі, і в Молодому, і в театрі "Сузір я", у багатьох інших театрах країни. Наприклад, хіт-довгожитель - його спектакль "Синій автомобіль" (який йде дуже довго і, на жаль, пережив свого творця) - саме про потребу світла в душі людської ... Славинський любив гарну прозу. Знав ключі для її "злому" і вдалого перенесення на сцени. Ігор був не тільки режисером, але і хорошим актором, він і облаштовував багато вистав для своїх чудових колег як сильні акторські бенефіси, як спектаклі-сповіді. Тому його обожнювали актори, його постійно чекали в театрах різних українських міст. Недавня річна робоча поїздка до Миколаєва виявилася фатальною - останньої. Організм не витримав навантажень, напруги, спеки. Чи не витримав пристрасного "бігу" по колу. А в рідному Театрі на Подолі він вже почав роботу над булгаківським "Бігом" з його примхливими снами. І можна тільки уявити, яким би був цей спектакль. Але тепер він і сам став частиною наших театральних снів. Світла пам'ять...", - розповів Олег Вергеліс.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розчулив схожістю з сином від Катерини Репяхової: повторює за татом у всьому

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще

Славинський народився 7 лютого 1953 року. У 1975 році закінчив акторський факультет Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, почав роботу в театрі російської драми імені Лесі Українки. У 1983 році став актором Молодого театру, з 1987 -актер Театру на Подолі, отримав диплом режисера. З 2008 року обіймав посаду режисера-постановника Театру на Подолі.

Дивіться: Ігор Славінський "Цап відбувайло"

Нагадаємо, у Росії на 57-му році життя помер легендарний український актор, зірка відомих фільмів "Чемпіон" та "Звіздар" Віктор Черненко.

Як повідомляв Знай.ua, автори "Карткового будиночка" залили Кремль кров'ю.

Також Знай.ua писав, що 6 серпня не стало матері відомого гумориста Володимира Винокура. Ганні Юльївні, мамі Володимира Винокура, було 96 років.