У мережі з'явилася реклама послуг київського православного священика, який виконує ритуальні послуги з допомогою дрона.

"Православний священик, професійний оператор дрона отець Данило. Освячення високотехнологічним кадилодроном торгових комплексів, багатоповерхових офісних будівель, телевеж, баштових кранів, монументів, інших висотних будівель і споруд", - сказано в рекламі.

"А й справді, як по-хорошому освячувати телевежі, баштові крани та інші монументи? Просто знизу помахати - тут ніякої доброти не буде. А ось професійний православний оператор кадилодрона все зробить, як треба. Напевно він вміє дроном коливати кадило з потрібною амплітудою, щоб ні грама благодаті не розплескалося ", - пишуть в кмментаріях до новини.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" в католицькій церкві Сен-Франсуа де Молітор в Парижі пожертвування церкви можна зробити не тільки монетами або купюрами, але і безконтактною банківською картою.

Популярні новини зараз
Стажу немає, а пенсія буде? Яку виплату гарантують літнім українцям Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться Українці можуть отримати дві пенсії одночасно: кому платитиме іноземна держава Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень
Показати ще