У мережі з'явилася реклама послуг київського православного священика, який виконує ритуальні послуги з допомогою дрона.

"Православний священик, професійний оператор дрона отець Данило. Освячення високотехнологічним кадилодроном торгових комплексів, багатоповерхових офісних будівель, телевеж, баштових кранів, монументів, інших висотних будівель і споруд", - сказано в рекламі.

"А й справді, як по-хорошому освячувати телевежі, баштові крани та інші монументи? Просто знизу помахати - тут ніякої доброти не буде. А ось професійний православний оператор кадилодрона все зробить, як треба. Напевно він вміє дроном коливати кадило з потрібною амплітудою, щоб ні грама благодаті не розплескалося ", - пишуть в кмментаріях до новини.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" в католицькій церкві Сен-Франсуа де Молітор в Парижі пожертвування церкви можна зробити не тільки монетами або купюрами, але і безконтактною банківською картою.

Популярні новини зараз
Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще