Творці американського телешоу "This Morning" провели опитування, в результаті якого з'ясувалося, що 19% чоловіків легко імітують максимум насолоди, демонструючи характерні стогони, міміку і рухи тіла. 

Про це повідомляють росЗМІ.

Так як вони це роблять і, головне, навіщо? За великим рахунком, імітація оргазму у чоловіків - це брехня для порятунку. Деякі жінки дуже уважні до емоцій, які переживає чоловік під час інтимної близькості. І не дай Бог такій особі з "екстрасенсорними" здібностями запідозрити, що з обранцем щось не так, - потоку питань не буде меж. 

Щоб уберегти тендітну чоловічу психіку від натиску неспокійного жіночої цікавості і необгрунтованих підозр у всіх смертних гріхах, краще вже зобразити шаблонний захват і поспішно забутися солодким сном, в якому, якщо пощастить, присниться щось таке, що викличе мурашки по шкірі без єдиного дотику. 

Другою причиною для "статевого брехні" може стати бажання чоловіка здаватися чуттєвішим і сексуальнішеим, ніж він є насправді, і тим самим зробити на улюблену незабутнє враження. Багатьом людям, не тільки чоловікам, але і жінкам, здається, що наявність оргазму допомагає зближенню партнерів. Ось і доводиться лицемірити в ліжку. 

Хто винен і що робити?

По-перше, шукати винного в разі, якщо твій хлопець не дійшов до вершини, не варто. У подібних ситуаціях ніхто не винен, або винні обидві сторони, адже сексуальні відносини припускають наявність двох людей як мінімум.

Друге важливе правило: якщо ти відчула, що партнер не розірвав фінішну стрічку, не потрібно фіксувати на цьому свою увагу і вже тим більше не намагатися йому допомогти добігти до фінішної межі. Це може ввести в ще більшу зніяковілість. Гуманніше за все просто з'ясувати на дозвіллі, що доставляє йому особливу насолоду і які його еротичні фантазії. Можна разом подивитися веселенький фільм для дорослих і придивитися до реакцій коханого, раптом на щось він зверне особливу увагу.

У будь-якому випадку у тебе не повинно бути занепокоєння через те, що тілесна частина ваших відносин далека від придуманого тобою еталона. Відносини найчастіше руйнуються не від нестачі чиїхось оргазмів, а від нестачі емоційного задоволення. Щоб застрахувати себе від подібного еротичного конфузу, досить пам'ятати лише одне: секс - це, перш за все, обмін енергією, а симулювати стан енергетичної наповненості неможливо. Вибух сексуальної енергії породжується певним станом свідомості. 

Білизна по-українськи, або успішний бізнес у задоволення.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, про жахливі інтимні історії з летальним результатом.