Популярний український телеведучий Костянтин Стогній приміряв на себе роль діда. Нещодавно його старша донька народила дівчинку, яку назвали Катею, як і молодшу доньку ведучого.

Вже за тиждень після народження, новоспечений дідусь взяв онуку на руки та роздивився в її обличчі і його риси, - пише "Новости.Ю"."Я потримав на руках, подивився - підборіддя мій. Мене це влаштувало. Коли народилася внучка, я був у відрядженні, побачив її тільки через тиждень. Поки не брав її на руки, розмірковував філософськи - ну, внучка народилася, добре, продовження роду. Все-таки у мене є діти, я виконав свою місію на землі. А коли взяв її в руки і вона закричала, всі ці всесвітні місії відразу відпали на другий план. Я почав думати про те, як дитину оберігати, захищати. Тепер зовсім по-іншому все сприймається", - сказав 49-річний Стогній.

До речі, коли молодша донька Катя дізналась, що її племінницю назвали як і її, то поросила татка, попередити родичів більше не називати так дітей, а то,мовляв, у їх родині вже достатньо Катрусь.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  у ЗМІ ходять чутки, що у колишнього президента-втікача Віктора Януковича народився спадкоємець.