Серед прибічників Московського патріархату знайшлося чимало прихильників "ДНР".

Про це на сторінці у Facebook повідомив боєць АТО В'ячеслав Тинкевич.

За його словами, судячи із настроїв у східному регіоні, священики ймовірно самі агітують за терористичну організацію. В якості прикладу він розповів про своє спілкування із десятирічним хлопцем, який регулярно їздить різними містами – від Мар'їнки до Покровського. Переважно розповідає вірші, збирає гроші та продає шеврони на згадку.

"До питання про хресній ході та МП ...Сьогодні знову його зустрів біля Курахово, поговорили про те про се. Ми у нього питаємо, малий ти ж туди сюди між містами мотаєшся як люди налаштовані? Хто за Україну, хто за "ДНР"? А він нам, за "ДНР" в основному сильно віруючі ті хто до церкви ходить", - додав Тинкевич.

Слід відзначити, у хресній ході прибічників МП поблизу Лаври взяли участь близько 15 тисяч осіб, хоча церковники дещо перебільшили і "звітували" про сто тисяч прихожан.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Помітили там і колишніх регіоналів – Бойко, Новінського і Вілкула. Правоохоронці із самого ранку були змушені перекрити рух центральними вулицями міста, тому людям було складно дістатися до роботи.

Як повідомляв портал "Знай.ua", священик спаплюжив пам'ять загиблого українського захисника – він закрив двері церкви просто перед траурною процесією.