Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницкий, як виявилося, повернувся із Росії і знаходиться в Луганську. Він уже підготував розпорядження для своїх посіпак після інциденту в окупованому Луганську.

Про це свідчить запис його розмови з виконуючим обов'язки "глави МВС ЛНР" і "міністром МНС", опублікованим на Youtube-каналі ДТРК "ЛНР". Плотницкий дав вказівку на зачистку своїх опонентів. Крім того, бойовики отримали наказ заарештувати організатора перевороту в терористичній організації. Йдеться про колишнього "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета.

"Всі ці інсинуації пора закінчувати. По Корнету Корнету, по всім його виступам: хто там легітимний, нелегітимний. Суд свою крапку поставив, і по закону все зрозуміло. Тому, чесно кажучи, мені здається, що ми недооцінили ту кількість і склад правопорушень, або тепер вже можна говорити злочинів, які здійснював колишній міністр внутрішніх справ. Тому що піти на таку авантюру, як спроба державного перевороту і захоплення влади, за цими щось ховається набагато більше ", - заявив Плотницкий.

Ватажок терористів зажадав, щоб справою Корнетом зайнялася "Генеральна прокуратура ЛНР". На цьому плани Плотницького не закінчуються. Він зібрався порушити кримінальну справу проти опонента після відключення електрики в окупованому Луганську під час "перевороту".

"Якщо Корнет вирішив таким способам захищатися, то це його груба помилка", - сказав Плотницкий.

В "МВС ЛНР", за його словами слід готуватися до кадрових чисток. Він додав, що залишаться лише ті, "хто буде нормально працювати".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницкий втік до Росії після появи в центрі окупованого Луганська невідомих озброєних підрозділів.