В Україні незабаром можуть провести новий референдум. На нього винесуть питання про вступ країни в НАТО і членство в Євросоюзі.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час виступу до Дня працівників прокуратури. Глава держави не уточнював точних термінів, коли ці два важливих питання винесуть на всенародне обговорення.

"Зараз ми твердо тримаємо курс на євроатлантичну інтеграцію. І в найближчому майбутньому в Україні точно пройдуть референдуми, аби долучитись до НАТО, і я впевнений, що народ України підтримає мою ініціативу щодо членства в Євросоюзі", - сказав президент.

Порошенко впевнений, що результати голосування будуть позитивними, як уже "вписані в історію результати по референдуму про незалежність України".

Популярні новини зараз
ПФУ попередив пенсіонерів, субсидіантів та пільговиків: потрібно зробити у 10-денний термін Літо почнеться зі зростання тарифів: які платіжки збільшаться У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, експерти заявляють, що позиція деяких європейських країн унеможливлює перспективу України стати повноцінним членом Європейського Союзу. В ЄС, за їхніми словами, лише визнав бажання української сторони приєднатися.