Крим після анексії являє воістину постапокаліптичну картину. У мережі показали колись популярну серед туристів Євпаторію, стан якої залишає бажати кращого.

Відповідні знімки опубліковані у виданні "Євпаторійський кур'єр".

Курортне місто за три роки жодного разу не було відзначено в середовищі популярних у туристів. А його благоустроєм і зовсім перестали займатися. Судячи з фото, реставрації вимагає буквально все: починаючи від парків, закінчуючи прибережною зоною.

Як зазначають у виданні, сквер ім. Караєва чекає своєї "зоряної години" вже п'ять років. А на сад ім. Леніна місцеві так звані "влади" і зовсім наплювали. Адже його реконструкцію обіцяли завершити ще до минулого року.

"Новий курортний сезон сад ім. Леніна зустрічає жителів і гостей нашого міста в досить жалюгідному вигляді. Навіть ті нечисленні паркові доріжки, які у минулому році були забруковані тротуарною плиткою, вже встигли прийти в непридатність", - зазначили в мережі.

Популярні новини зараз
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК
Показати ще

Санаторії виглядають покинутими, як після глобального лиха. Потемніла будівля "Жовтня", яка є пам'яткою архітектури, знаходиться в жахливому стані.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", пляжі Євпаторії також знаходяться в стані глибокої депресії. У мережі показали "рай на Землі", де немає практично жодної душі.