В Україну йде активний циклон, в результаті якого очікуються складні погодні умови. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Так, 8 лютого в Україні і вночі 9 лютого прогнозується посилення вітру до 15-20 м/с.

"Вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу", - повідомили в прес-службі.

Карта на 8 лютого

Крім того, 9 лютого в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській і Чернігівській областях - сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах - ожеледиця.

Популярні новини зараз
Соцвиплати змусять повернути до копійки: держава погрожує судами - кого зачепить Військовий заявив, що йому "не шкода цивільних" після трагедії у Кривому Розі: "Якщо батьки ухилянти – ні" Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ Гороскоп на сьогодні 11 квітня: п’ятниця складних рішень і несподіваних відкриттів
Показати ще

У той же час у Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях очікується сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Карта на 9 лютого

"Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг, роботи електричних мереж, комунального господарства у більшості областей країни, крім південних", - уточнили в ДСНС.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 6 лютого сонячна погода без опадів чекає на жителів Луцька, Рівного, Житомира, Києва, Чернігова, Запоріжжя, Луганська, Донецька, Сімферополя, Хмельницького та Тернополя.