"Укрзалізниця" оприлюднила повний графік потягів за так званим маршрутом "чотирьох столиць" – " Київ - Мінськ - Вільнюс – Рига".

Потяг чотирьох столиць: часи відправлення та прибуття

За офіційними даними УЗ, потяг виїжджатиме о 14:07 і проводитиме у дорозі 19 годин (у зворотньому напрямку - ще на півгодини довше). Розклад руху опублікувала прес-служба "Укрзалізниці".

Потяг буде виїжджати з Києва о 14:07, робити майже півгодинну зупинку у Мінську о 23:35; у Вільнюсі - п'ятихвилинну о 4:25 та прибуватиме до Риги о 9:05.

Київ - Мінськ - Вільнюс – Рига: графік

Популярні новини зараз

Вітання на День Андрія у віршах, прозі та СМС

День Андрея: що не можна робити, як святкувати і де гуляти

Степаненко голосно висловилася про весілля Петросяна з молодою коханкою: "Якщо це правда..."

"Висохла вся": Волочкова в міні-шортах приголомшила своїми "трьома волосинками"

Показати ще

У зворотньому напрямку потяг буде відправлятися об 11:10, робити коротку зупинку у Вільнюсі о 15:48, у Мінську - знову довгу о 20:17 та прибуватиме до Києва о 6:42.

Раніше у Міністерстві інфраструктури зазначали, що "Київ - Рига через Мінськ" та Вільнюс почне курсувати з 28 вересня поточного року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Київ - Мінськ - Вільнюс – Рига: графік

"Торішній порядок денний, який було погоджено в Литві, дав результат цього року. Ми маємо потяг чотирьох столиць (Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ), який стартує 28 вересня з Києва. У нас буде пряме авіаційне сполучення між Вільнюсом і Львовом та низка інших перспективних проектів", - пояснив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Міністр додав, що набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом стало додатковим імпульсом для активізації українсько-литовського двостороннього торговельного співробітництва, і висловив подяку за активну зацікавленість і увагу литовської сторони до процесу реформування різних галузей України.

Дивіться: Укрзалізниця запустила новий потяг до Польщі

Нагадаємо, розкрито найбільшу аферу вокзальної мафії.

Як повідомляв Знай.ua, в Україні зникнуть плацкартні потяги.

Також Знай.ua писав, Україна скасовує залізничне сполучення з Росією.