Колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі в вересні анонсував повернення в Україну.

Портал "Знай.ua" поцікавився в українців, з чим би вони звернулися до політика. Громадяни вважають, що позбавляти Саакашвілі громадянства було неправильним рішенням, яке на руку лише влади. Її представники просто так хотіли позбутися конкурента на політичній арені.

Розійшлися українці в думках, чи варто чекати провокацій щодо повернення Саакашвілі. Не виключають варіант, що до його приїзду перекриють пропускний пункт "Краковець".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, прикордонники розповіли, що чекає екс-губернатора Міхеїла Саакашвілі після повернення в Україну.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 12 квітня: кого у суботу чекає несподіване випробування Соцвиплати змусять повернути до копійки: держава погрожує судами - кого зачепить Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри
Показати ще