Український воїн потрапив в дуже неприємну ситуацію, коли повертався додому із зони АТО. Він зіткнувся з відвертим хамством в автобусі.

Про цю історію український захисник розповів в Facebook. Інцидент стався в місті Хотин Чернівецької області.

Коли боєць уже збирався виходити з автобуса і прямував до дверей, то випадково зачепив своєю величезною сумкою (адже з Донбасу їде!) одну з пасажирок.

"Як грім серед ясного неба, на весь салон, чуєш від дівчини з трояндами в паперовій обгортці, яка попереду так повільно наближається до виходу, таке ображене:" Можна акуратніше? ". Відповідаю:" Можна ", і хочу щиро вибачитися, коли від співрозмовниці звучить вбивче: "щось не видно!". Стою на зупинці, поправляю форму, дивлюся услід ображеній і вже чую, як вона скаржиться за святковим столом на необтесаного чувака в формі. Ну що тут сказати? Вибачте, але я повернувся. На зло ворогам і тобі, дамочка з квітами ", - написав він.

Хлопець півроку воював на Донбасі і захищав Україну від проросійських бойовиків. Він написав, що випадок в автобусі його сильно зачепив.

Користувачі соцмереж підтримали військового. Вони написали в коментарях: "Слава Богу, що ти - живий!".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, відважна дівчина, яка зараз проходить службу в медбатальйоні "Медекс" під позивним "Еріка", розповіла про жахи полону в "ДНР" і про те, що їй довелося пережити.