Українська армія часто використовує авіацію для контролю за повітряним простором та стратегічними об'єктами. Кращі зразки вітчизняних винищувачів та бомбардувальників регулярно випробовують під час масштабних тренувань.

Відповідний ролик опублікований на каналі Генштабу ЗСУ в YouTube.

Головним козирем повітряної оборони являється високий рівень маневреності, адже тільки у такий спосіб можна гідно відповісти на атаки з боку противника.

Авіаційну підтримку використовують для висадки десантів, перевезення військ, матеріального забезпечення армії і розвідки.

В арсеналі ЗСУ – безліч різних типів такої техніки: фронтові бомбардувальники, вантажні, навчально-тренувальні та пасажирські літаки.

Популярні новини зараз
путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі Після успішного контрнаступу на Зміїний, секретар РНБО Данілов натякнув про наступний "жест доброї волі": "Де там наш..." Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", США перекинуть новітні винищувачі до Європи.