Позашкільна освіта - одна з умов успішного розвитку дитини та молоді. Завдяки їй діти та підлітки можуть пізнати себе краще, навчитися чомусь новому і цілком можливо визначитися з майбутньою професією. Але, на жаль, в Україні зараз безоплатної позашкільної освіти практично не існує. Про це Знай.ua розповів член громадської ради при Святошинській районній адміністрації Києва Тарас Рибаченко.

«Зараз у сезон літа, коли батьки намагаються прилаштувати своїх дітей в якісь секції, щоб ті не вешталися без діла я зіткнувся з тим, що у нас де-юре існує безкоштовна позашкільна освіта, але де-факто її практично немає, - розповів він нам. - Здебільшого все тримається на ентузіазмі самих дітей і Фінансовій допомозі батьків».

За його словами, чиновники не хочуть допомагати у цьому питанні.

«Я зіткнувся з сильним блоком з боку районної влади, - зізнався Тарас. - Ініціатива, що до покращення інформованості батьків про безкоштовну позашкільну освіту в районні - не знайшла підтримки у них. Мені здається, це тому, що тим самим ми заважаємо їм заробляти на цьому, як вони робили це зазвичай».

Разом ми сила

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

"Ви довго працюєте": начальник впав з даху і загинув на місці, показуючи, як швидко збивати бурульки

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Але, не зважаючи на те, що чиновники ставлять палки у колеса, Тарас Рибченко впевнений, що разом з київською молоддю зможе якось виправити ситуацію.

«Ми почнемо і вже почали просвітницьку діяльність, щоб діти знали, куди вони можуть ходити, в яких секціях займатися і тд, - повідомив він. - Також буде працювати «гаряча лінія», на якій вам завжди дадуть відповідь на важливі питання, при цьому ви зможете за цим номером розповісти про проблеми, з якими зіткнулися, що стосуються позашкільної освіти».

Вже найближчим часом разом з Молодіжним сектором Святошинського району «Об'єднана молодь майбутнього» планує провести другий в Святошинському районі відкритий турнір зі змішаних єдиноборств.

"На жаль, від Святошинської адміністрації крім обіцянки посприяти в проведенні спортивного заходу. який плавно перейшов у нарізку бюрократичних завдань, ми так нічого і не отримали, шкода, звичайно реальна допомога нам дуже потрібна. Але є ще небайдужі люди, які готові допомогти, - зазначив член громадської ради. - Тому впевнений, що все вийде, молодь проведе прекрасний турнір, який сподіваюся скоро стане традиційним для нашого району".