Пожежа в одеському дитячому таборі "Вікторія", внаслідок якої загинули три дівчинки, останнім часом загубилася серед маси інших сумних новин, проте розслідування цієї трагедії триває.

Так, у справі з'явився новий підозрюваний, передає "Думская". Як повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко, прокуратура оголосила підозру в службовій недбалості колишньому начальнику Київського райвідділу ГСЧС Валерію Дяченко.

У ході розслідування правоохоронці встановили: Дяченко був у курсі того, що в таборі протягом 2016 - 2017 років перевіряльники задокументували ряд істотних порушень по частині пожежної безпеки, які представляли потенційну небезпеку для життя і здоров'я людей. Серед них - непідключення сигналізації до ліцензійного пункту.

Протягом двої років за порушення виписували штрафи, але ніхто нічого не зробив для того, аби частково припинити роботу дитячого закладу до усунення виявлених проблем чи взагалі закрити табір.

Популярні новини зараз

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

На початку місяця, 3 жовтня, про підозру у службовій недбалості прокуратура повідомила колишньому заступнику міського голови Зінаїді Цвірінько.

Дивіться: Що стало причиною пожежі в дитячому таборі "Вікторія"

Пожежа в таборі сталася пізно увечері 16 вересня. Тоді дощенту згорів один з корпусів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", чиновники, відсторонені від обов’язків після трагедії, потроху повертаються на робочі місця.