Приморський районний суд Одеси оголосив рішення стосовно директора одеського табору "Вікторія" Петроса Саркісяна, в якому сталася масштабна пожежа у вересні поточного року. Його відсторонили від посади.

Відповідну заяву оприлюднили у прес-службі прокуратури.

"У вівторок, 28 листопада, Приморським районним судом задоволено клопотання прокуратури Одещини про відсторонення від займаної посади директора табору "Вікторія". Керівника дитячого закладу підозрюють у порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки – загибель трьох дітей під час пожежі у таборі (ч. 2 ст. 270 КК України)", – сказано в повідомленні.

Фото: Петрос Саркісян

У прес-службі зазначили, що досудове розслідування триває. Прокуратура буде відставати позицію, згідно з якою Саркісян повинен перебувати під вартою без права на заставу.

"Оскільки, враховуючи тяжкість наслідків злочину - загибель людей, визначення альтернативи не може бути виправдане станом здоров'я підозрюваного", – підсумували в прокуратурі.Як повідомляв портал "Знай.uа", пожежа в таборі забрав життя трьох дітей вночі, 16 вересня. У цей момент у закладі перебували 150 неповнолітніх. За версією ДСНС, пожежа виникла через включеного кип'ятильника. Саркісяна заарештували на два місяці після трагедії. А 14 листопада його випустили на свободу під заставу в розмірі 128 тис. грн.