Вибухи, які більше доби жруйнували військові склади Міноборони, нарешті закінчилися, і тепер рятувальники можуть погасити місця займання за допомогою пожежних танків.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав жуналіст Юрій Бутусов. Він зазначив, що вдень ​​фахівці хочуть почати операцію з розмінування округи від боєприпасів, які через вибухи порозліталися на десятки метрів.

Вибухи в Калинівці


На військовому складі в Калинівці зберігалося майже 70 тисяч тонн бойових припасів, з яких третину знищила пожежа. Орієнтовна вартість збитку становить не менше 800 мільйонів доларів.


Популярні новини зараз
Графіки відключення світла можуть скасувати Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження Власникам лічильників посилили контроль – за що оштрафують
Показати ще


Нагадаємо, раніше іноформаціонний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі опублікували відео жахливих вибухів на складах під Вінницею.