Про корупційний скандал в "Украерорух" вже знають у Eurocontrol

поділитись
Украерорух опинився в епіцентрі корупційного скандалу

Європейську організацію безпеки аеронавігації (Eurocontrol) повідомили про корупційний скандал на підприємстві "Украероорух", який загрожує нестабільністю роботи підприємства.

Про це стало відомо зі слів одного з диспетчерів ДП, повідомляє From-ua.

Україна є членом міжнародної організації Eurocontrol і на рівні з іншими країнами-учасниками відповідальна за забезпечення безпеки польотів.

Eurocontrol уповноважений контролювати роботу подібних "Украеероруху" підприємств по всьому світу, тому що такі структури є болтиками в одній величезній світовій системі безпеки повітряного простору.

У разі виникнення проблем, наприклад, не здатності уповноважених підрозділів країни виконувати взяті на себе зобов'язання щодо забезпечення координації повітряних суден, Eurocontrol може прийняти рішення про закриття неба над такою проблемною територією.

Вітчизняне ДП "Украерорух" сьогодні виявивилось в епіцентрі корупційного скандалу. З підприємства було виведено 405 млн. грн (на "Платинум Банк", який тут-таки тріснув). Після цього, колектив ДП зажадав від української влади розслідувати цю схему, а також зажадав звільнити чинне керівництво, яке чи то допустило, чи то організувало таким чином розкрадання бюджетних коштів.

"Правоохоронці відкрили кримінальні справи. А в МІУ, через майже півроку, вимоги колективу не діють. Тому," Украерорух "повідомив Eurocontrol про ситуацію, що склалася. Ми не маємо наміру відступати. Загроз заступник міністра Лавренюка нам, нашим профспілкам ми не боїмося. Буквально вчора він кричав, що, якщо ми не перестанемо боротися за своє право працювати не під началом корупціонерів, він нас "засадить". Так ось ми вважаємо, що не йому вирішувати, кого і куди садити. Більш того, в Eurocontrol обіцяли відреагувати на ситуацію в рамках своїх повноважень ", - розповів співрозмовник видання.

Офіційної позиції Eurocontrol щодо конфліктної ситуації на "Украерорух" очікують також і українські ЗМІ, які відправили організації свої запити.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Eurocontrol , Украерорух
Вибір редакції, Техно
20.05.2018
Вимоги вплинути на Кремль учасники акції передали європейським дипломатам
0
0
20:23 20.05.2018
У мережі з'явилася чергова порція сумних фото з окупованого Криму
0
0
19:44 20.05.2018
У мережу злили інформацію про осіб, які осквернили святиню віруючих
0
0
18:17 20.05.2018
Українська розвідка заявляє, що "посилка" для путінських бойовиків приїхала поїздом
0
0
17:19 20.05.2018
Раніше українські військові ліквідували близького соратника глави "ДНР" Олександра Захарченка - Мамая
0
0
16:18 20.05.2018