Дуже рідко співробітники залізниці розповідають пасажирам, що насправді існує ціла низка послуг, які не коштуватимуть вам ні копійки. А таких, виявляється, як мінімум вісім.

Про це повідомляє "Стіна".

Як показує практика, до 90% опитаних не в курсі, які права у них є, тому пропонуємо ознайомитися з їх повним переліком:

Зміна часу виїзду

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Якщо ви придбали квиток, а потім плани змінилися (на кілька годин або днів), то можете сміливо звертатися у касу, вам змінять рейс без доплати. Але тільки при наявності вільних місць.

Право на запізнення

Не поспішайте викидати квиток у смітник, якщо прибігли на платформу тоді, коли потяг уже дав останній гудок: у вас є ціла доба, щоб відновити його і пересісти на інший.

Помилка в даних

При купівлі в інтернеті часто ми можемо випадково вказати невірні цифри чи літери, але навіть якщо одна найменша деталь не сходиться, а ваші документи – в порядку, у вагон вас пустити зобов'язані.

Пересісти на нижню полицю

Везете при собі ручну поклажу, але не хочете дертися наверх? Просіть помінятися, а у випадку відмови, звертайтеся до провідника: ви не повинні терпіти незручності.

Собака-провідник

Люди, які мають проблеми із зором або втратили його з певних причин, можуть вільно їздити з тваринами, на них навіть не треба оформляти документів. Достатньо буде нашийника та намордника.

Зійти з потяга раніше без втрати квитка

Пасажиру дозволено зупинятися на шляху не більше, ніж на 10 діб, із продовженням терміну дії квитка. Попросіть касира про спеціальний штамп у документах, але намагайтеся зробити це у три найближчі години.

Туалет

На вокзалі він для вас – безкоштовний. Хтось скаже протилежне, не вірте, покажіть квиток (електронний теж згодиться), і пропустити мають без проблем.

Допомога провідника

Співробітники УЗ можуть вас забезпечити найменшими дрібницями, якщо ви про це попросите: наприклад, склянкою, ложкою, ліками, настільними іграми, набором голок і ниток чи навіть предметами для догляду за одягом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Укрзалізниця" запустила додатковий потяг у найпопулярнішому напрямку.