Проблеми зі здоров'ям бувають у будь-яку пору року. Але, так само, є і сезонні хвороби. Проблеми зі здоров'ям влітку можуть бути пов'язані з величезною кількістю різних чинників: спека, холодна вода, перевтома, кліщі, інші комахи. Тому, ми вирішили розповісти вам, які можуть бути проблеми зі здоров'ям влітку, як їх уникнути, і як їх можна попередити.

Проблеми зі здоров'ям влітку: навантаження на серце

Проблеми з серцем влітку пов'язані із спекою. Навіть здорова людина піддається влітку величезним навантаженням. Головними ознаками серцевої недостатності влітку є наступні: слабкість, задишка, потемніння в очах, здавленість в грудній клітці. Причиною всього цього, звичайно, є зневоднення. На нього не кращим чином реагують судини. Тому, щоб у вас не було проблем з серцем влітку, потрібно дотримуватися цих правил:
Обмежити фізичні навантаження
Носити головний убір на сонці
Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, то потрібно приймати всі призначені препарати

Проблеми з горлом влітку

Незважаючи на дуже високу температуру, проблеми з горлом влітку бувають дуже часто. У першу чергу це пов'язано з постійним вживанням холодної води. Та й реакція на кондиціонер може бути не завжди хорошою. Тому, потрібно намагатися не вживати дуже багато холодного, і уникати великих перепадів температури. Якщо ж, у вас з'явиться слабкість, втома, або ломота в тілі, то відразу потрібно звернутися до лікаря.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

На Львівщині загорівся автобус з 22 людьми всередині: моторошні кадри з місця події

Показати ще

Проблеми з шлунком влітку

Влітку дуже просто можна отруїтися. Це пов'язано з тим, що на спеці продукти дуже швидко псуються, а кишкові інфекції розмножаться з величезною швидкістю. Через все це отруєння влітку – одна з найпоширеніших хвороб. Тому, щоб уникнути цього, потрібно дотримуватися мінімальних правил:
Регулярно мити руки, дотримуватися елементарних правил гігієни
Не пити воду з неперевірених джерел
Їсти тільки ті продукти, на які є всі потрібні документи
Якщо вам не вдалося уникнути отруєння влітку, то відразу ж потрібно звернутися до лікаря

Кліщі влітку

Ці комахи влітку особливо активні. Тому ймовірність підчепити їх виростає в рази. Щоб уникнути цього, потрібно дотримуватися елементарних правил:
Оглядати себе після прогулянок під деревами
Намагатися носити одяг з довгими рукавами
І, якщо вже підчепили кліща, то відразу звертатися до лікарні