Розслідування дій поліції під час провокацій у Дніпрі 9 травня завершиться до 10 червня.

Про це сказав директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко в ефірі українського телеканалу. За його словами, розслідування дасть відповіді на багато питань.

Однак попередні висновки копи вже можуть зробити. "Але попередній аналіз говорить про як мінімум непрофесійні дії, умисні або ненавмисні, або бездіяльность", - сказав Шевченко.

За фактом подій 9 травня обласна прокуратура проводить досудове розслідування за ч.1 ст.294, ч.2 ст.296, ч.2 ст.350 та ч.2 ст.365 КК України. Серед 15 підозрюваних: активісти мітингу, координатори, особи, які фінансували тітушек.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що один з підозрюваних в організації заворушень в Дніпрі 9 травня уклав угоду зі слідством. За співпрацю зі слідством, він відбудеться штрафом.

Популярні новини зараз
Відключення світла та газу: що чекає на українців взимку Боржникам дадуть "пільговий тиждень": у Раді готують нові правила Навіть пенсія не врятує від мобілізації: ким зацікавиться ТЦК Українці можуть втратити доступ до карток: ПриватБанк висунув сувору вимогу
Показати ще