Дані щодо аварій з полісами "Зелена карта" за 2017 надало рік моторне (транспортне) страхове бюро України.

З'явилися дані щодо аварій українців за кордоном. Найбільші страхові відшкодування за ДТП українцям виплачують в Італії (4,7 тис. євро на ДТП), Німеччини (4,6 тис. євро), Австрії (3,8 тис. євро), Чехії та Нідерландах (3,2 тис. євро). Ці дані надало транспортне бюро України, передає Фінансовий клуб.

У перелік країн, у яких українці найчастіше потрапляють у ДТП, увійшли Росія (1145 повідомлень), Польща (961), Німеччина (424), Італія (305), Угорщина (167).

Всього за минулий рік загальна кількість заявлених випадків про ДТП по українській "Зеленій карті" склало 3 950 випадків.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Показати ще

Відзначається, що в Україні найчастіше в ДТП потрапляють машини на польських номерах (257 вимог про виплату), литовських (138), молдавських (59), словацьких (58) і болгарських (55).

Найбільше за ДТП в 2017 році платили "чехів" (3,2 тис. євро за ДТП), "німців" і "росіян" (1,6 тис. євро), "молдова" (1,5 тис. євро) і "угорцям" (1,4 тис. євро).

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" у Києві сталося жахливе ДТП, в якому автомобіль перетворили на купу металобрухту, і в результаті лобового зіткнення постраждали обидва водії.