31 серпня була 20 річниця смерті леді Діани. Ця дівчина була однією з найвідоміших при житті і після. Одні вважали її мало не святою, інші ж - майстерним маніпулятором. Але ніхто не заперечить, що її особистість вартує всіх розмов про неї. Незважаючи на те, що леді Діана з'являлася на публіці завжди радісною, у своєму житті вона зробила чимало дуже серйозних помилок. Саме про них ми і хочемо вам розповісти.

Головні помилки леді Діани: принц Чарльз

Зараз дуже складно уявити, як би склалася доля леді Ді, не вийди вона заміж за принца Чарльза. Всупереч загальній думці, її сім'я не була дуже багатою, незважаючи на всі титули. Звичайно, її сестри теж досить вдало вийшли заміж і забезпечили собі гарне життя. Але принцеса Діана таким вчинком прирекла себе на досить складну долю. Можливо, якщо б вона не вийшла заміж за Чарльза, то не мала б такого достатку, про неї не знав би увесь світ, але жила би набагато щасливіше.

Принцеса Діана недооцінила Каміллу

Камілла Паркер Боулз – це одна з головних проблем шлюбу принца Чарльза і леді Ді. Всі прекрасно знали ще до "весілля століття", що у принца був роман з Каміллою, який тривав близько 9 років. Звичайно ж, про це чула і Діана. І складно уявити, чим вона хотіла затьмарити цю жінку, будучи наївною, недосвідченою 19-річною дівчиною.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Діана була істеричкою

Звичайно, не постійно. Але подібні витівки вона собі дозволяла із завидною періодичністю. Наприклад, коли була на 3 місяці вагітності, вона інсценувала падіння зі сходів, після чого подальший час Чарльз із неї пилинки здував. Пізніше вона страждала від нестачі уваги і так само дозволяла собі істерики. Про це зізнавалася сама принцеса Діана. Як вона сказала, "була першою в Королівській родині, хто будь-коли відчував депресію або, принаймні, першою, хто дозволив собі проявити її відкрито".

Зрада принцу Англії

Подібне навіть звучить трохи страшно. Звичайно, всі знали, що у Чарльза був роман і після весілля. Але от, щоб дружина майбутнього короля Англії дозволяла собі інтрижки, про таке ніхто навіть чути не хотів. Крім принцеси Діани. Та й статус коханців теж принижував всю королівську родину: конюхи, водії, офіцери.