Зменшення туристичного потоку на анексований Кримський півострів дало несподівані результати.

За словами голови Всеукраїнської екологічної ліги Тетяни Тимочко, в акваторії Чорного моря фіксують суттєве збільшення кількості дельфінів, передає "Радіо Крим.Реалії".

"В цьому році вчені наші обстежили бухту Ласпі, і там за останні 20 років ніхто не бачив такої кількості дельфінів. Адже саме в цій бухті несанкціоновано ставали кораблі, скидали баластні води, зараз немає цього обсягу скидів з санаторіїв і з кораблів", - пояснила фахівець.

Правда, вона тут же додала, що покращення стану морської екосистеми носитиме тимчасовий характер, оскільки оккупантам байдуже на стан інфраструктури Криму.

Погіршення економіки відіб’ється на екології. Коли півострів був під контролем України, його влада займалося створенням загальної системи поводження з відходами в курортних містах. У 2013 році навіть було закладено гроші для її будівництва, але проект так і не був реалізований.

Популярні новини зараз

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Зараз у Криму знаходиться 28 полігонів ТПВ, проте, за словами нинішнього місцевого керівництва, підконтрольного Кремлю, функціонувати можуть лише дев'ять з них.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", окупанти почали будівництво багатоповерхівки за 50 метрів від берега моря в Феодосії.