У Дніпрі на ветерана АТО і його дружину накинулися з кулаками сусіди. За словами потерпілого Володимира Аршавського, конфлікт виник через те, що він брав участь у бойових діях на Донбасі.

Про інцидент Аршавський написав на своїй сторінці в Facebook. Він розповів, що через отримані на фронті травми він отримав інвалідність, тому паркується найближче до входу в під'їзд. Одного разу він приїхав на машині і побачив, що на місці його парковки стоять три жінки.

"Я посигналив, але вони не зрушили з місця. Тоді я просто об'їхав їх і припаркувався трохи збоку, не чіпаючи дивних жінок. Вийшовши з машини і вивантажуючи пакети, запитав, чому вони не відреагували на мій сигнал, на що отримав відповідь, щоб забирався звідси, прибирав свою машину, це їх територія і мене тут не буде", - розповів Аршавський.

Коли його дружина разповіла сусідкам, що Володимир через службу в АТО отримав інвалідність, то жінки накинулись на неї.

"Били по голові, по обличчю, по грудях, зірвали золотий ланцюжок. Коли я спробував відштовхнути агресивну жінку від своєї дружини, то ззаду десь по нирках мені нанесли удар. Це був чоловік тієї агресивної зі своїм приятелем. Поки я відмахувався від них, п'яна тітка накинулася з кулаками і сумкою на мене ", - поділився Володимир.

Коли потерпілий зателефонував у поліцію, нападники поспішили сховатися в своїх квартирах. Він зазначив також, що нічиї більше автомобілі його сусідкам не заважають, і вони знали, що у Володимира після участі в АТО дійсно дали інвалідність.

"Сепаратизм в Дніпрі піднімає голову", - висловився постраждалий про подію.

Нагадаємо, близько 2 ночі 5 серпня у селищі Карнаухівка Дніпропетровської області в диско-барі "Скорпіон" група відвідувачів закладу побила ветерана АТО, інваліда війни 2 групи Костянтина Коротюка.

Як повідомляв Знай.ua, популярне російське ЗМІ "Нова газета" опублікувала відеозапис тортур ув'язненого колонії ФКУ ІК-1 Ярославської області Євгена Макарова.

Також Знай.ua писав, музикант Дмитро Решетник повідомив, що його разом з вихованцем, енотом на прізвисько Боб Марлі, побили невідомі.