Глава Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін гідно відповів провокаторам, які вимагали від нього промови російською мовою.

Про інцидент написав в Facebook журналіст Андрій Цаплієнко. В Авдіївці відбулися збори городян, на якому місцеві жителі звинувачували Малихіна в тому, що він несе відповідальність за перебитий водопровід.

"І тут з натовпу провокатори почали волати:" Не по-нима-мо! Го-во-ри з нами по-русски! "Стало абсолютно ясно, що справа не в газопроводі. Невже я один відчуваю фантомний біль весни чотирнадцятого? Невже хтось забув, що за такими вигуками потім приходять російські танки. Втім, Павло гідно відповів кричущим: "Я розмовляю рідною, Богом дарованому мені мовою. Якщо хтось забув, нагадую. Авдіївка - це Україна", - написав журналіст і додав: "Будь, як Павло".

Малихін про водопостачання в Авдіївці.

Популярні новини зараз

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в одному з житлових кварталів Авдіївки, що на Донеччині невідомі жорстоко познущалися над українською символікою - вони розірвали на шматки і кинули прямо посеред вулиці затоптаний державний прапор.

Саме він знайшов спаплюжений шматок тканини - все, що залишилося від прапора, очистив його від бруду і листя, підняв з землі і забрав з собою.