В блозі "Фашика Донецького" говориться, що ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко злякався, коли застряг в ліфті під час ревізії в одному з місцевих гуртожитків.

"Захарченко приїжджав перевіряти гуртожиток в районі студмістечка. По ідеї роспропагандистів, все повинно було статися тіп-топ: на камери були б солодкі заяви, мовляв, ми для тих, хто позбувся житла, дивіться, що побудували. Сюжет зняли. Правда не зняли і чисто випадково забули одну деталь. Перед зйомками чергового популістського ролика його лондонство (Захарченко – ред.) посварилось з ліфтом ", – йдеться в матеріалі.

Блогер пише, що ватажок терористів застряг в ліфті один. І коли ще всередині згасло світло, то Захарченко "кричав та проклинав усе на світі так, ніби він побачив Яроша в кабіні, який з хитрою посмішкою тихенько сказав:"Ну все, приїхали".

Чесно, не знаю, на скільки схуд Захарченко, коли він зрозумів, що ліфт його взагалі не поважає і вимкнулося світло в кабіні. Чули коли-небудь, як ніжно і спокійно будівельник кричить, коли втрачає кувалду собі на пальчик? Це не крик, а шепіт,
– іронізує кореспондент.

Популярні новини зараз

Єлизавета II звернулася до світу після скандального інтерв'ю Меган Маркл: "Не має собі рівних"

У мережу злили фото Потапа до популярності: довге волосся і сережка у вусі

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще

Бойовики на чолі з Захарченко намагалися завершити інцидент як можна швидше.

Як відкрити ліфт за 3 хвилини? Правильно, треба сильніше його піз*ить прикладом автомата. Уявіть картину маслом: темна кабіна ліфта, Захараст (Захарченко – ред.) в кабіні, виття, мат і ... і тут починається серіал "1000 і 1 інсульт Захараста". Вся охорона дружно починає піз*ить ліфт руками-ногами-прикладами-касками, – продовжує блогер.

В результаті ліфт розблокували через 3-4 хвилини, а лідера терористів випустили.

"Правда, шкода цивільних. Ліфтеру не пощастило найбільше: він з гуртожитку поїхав прямо в підвал визнаватися у всіх гріхах, які з нього виб'ють православні садисти. З усіх цивільних і солдатів, свідків криків Захарченко, який народжував цегла в ліфті, взяли підписку про нерозголошення державної таємниці", – додав "Фашик Донецький".

Нагадаємо, раніше ввечері 16 жовтня 2016 був підірваний Арсен Павлов, більш відомий як "Моторола". Його підірвали в ліфті. А вже 8 лютого 2017-го ліквідували його соратника і побратима Михайла Товстих, якого бойовики називали "Гіві". В його кабінет потрапили вогнемет "Джміль".

Як повідомляв портал "Знай.иа" 16 березня Олександр Захарченко відправився до Сімферополя.