Заміна ватажка так званої луганської "народної республіки" Ігоря Плотницького новим терористом Леонідом Пасічником виявилася проблематичним завданням.

На посаду ватажка терориста не можуть призначити через закон, який в республіці терористи самі і вигадали. Це у них називається "конституцією", повідомляють "Новости Донбасса".

Виходить, що Пасічник, згідно з "законом", не може виконувати обов'язки ватажка "республіки", оскільки до цього він працював "міністром державної безпеки". У статті 62 "конституції" терористів "ЛНР" говориться:

"У разі дострокового припинення повноважень голови Луганської Народної Республіки, а також у випадках, коли глава Луганської Народної Республіки тимчасово не може виконувати свої обов'язки, їх тимчасово виконує голова Народної Ради Луганської Народної Республіки".

Виходячи з цього, виконувати обов'язки глави "ЛНР" повинен був Володимир Дегтяренко, оскільки він і є "головою народної ради ЛНР".

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Що потрібно знати про зміну ватажка "ЛНР"


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Доктор Смерть розкрив небезпеку нового ватажка "ЛНР".