На честь річниця рзстрілів на Євромайдані відома співачка Лаура Марті представила пісню "Пташина молитва": її створювали якраз під час страшних подій, тому творіння вийшло дуже напруженим емоціальнально, пісня неймовірно прониклива і має глибокий духовний сенс.

Як розповіла сама Лаура Марті, ідея пісні народилася трохи раніше за Євромайдан, проте "завершити її не могла, чогось не вистачало"."І я відклала цю роботу, чекаючи на натхнення. Шукала істинний сенс, щоб ця пісня могла змінювати людей на краще і зігрівати їхні серця. Коли почалися страшні події на Майдані, зміст пісні відразу прийшло до мене", - ділиться співачка.


Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Обіймався з Єфросиніною і Нікітюк, танцювали до упаду: як Сергій Притула відсвяткував свої 40 років

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Показати ще

"Багато днів ми ходили на Майдан, годувати і поїти чаєм замерзлих, втомлених людей, допомагали їм, носили ліки і теплі речі... Це була холодна, жорстока зима... яка назавжди залишилася в нашій пам'яті, в нашому серці. Біль і втрата, втрачені і зламані душі, сльози матерів... Я згадую, що засипала тоді щовечора з молитвою. З молитвою про мир в країні. І в якийсь момент відчула, як моляться разом зі мною птиці, моляться за Україну, за світ. Може не всі людські молитви чути Богу, але птиці так близько до неба, до Нього...", - розповіла Марті. Пісню записали буквально за декілька дублів, в створенні музичної атмосфери, ритму та медитації брали участь львівські та київські музиканти.

Дивіться відео на пісню "Пташина молитва"


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що новий кліп Eminem йде на рекорд.