Незважаючи на домовленість під час телефонної розмови президентів України і Росії про допуск омбудсменів до ув'язнених, українську уповноважену з прав людини Людмилу Денисову навідріз відмовляються пускати до політв'язню Кремля Олега Сенцова.

Кремль намагається вести себе, як ні в чому не бувало, не даючи дозволу на пропуск Денисової на територію колонії, де перебуває Сенцов. Українські дипломати вже направили ноту МЗС Росії про негайний допуск Денисової до Сенцова. Однак ніякої відповіді на це не надійшло.

Український журналіст Юрій Луканов прокоментував цю ситуацію в ефірі одного з телеканалів. Він зазначив, що враження від цієї всієї історії лише одне - російська уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова поводиться як гопниця в прямому сенсі цього слова. Журналіст вказав, що вона навіть не зупинилася на прохання нашої Людмили Денисової, коли виїжджала з колонії від Олега Сенцова. Проїхала далі, незважаючи на те, що Денисова перегородила дорогу джипам і кортеж довелося зупинити.

Зрозуміло, що Москалькова - маріонетка Путіна і лише виконує всі його вказівки, зазначив Юрій Луканов. А Путін і себе, і її виставив звичайними гопниками.

У той же час журналіст назвав українського омбудсмена "жінкою з яйцями", яка незважаючи ні на що затято домагається зустрічі з Сенцовим.

Популярні новини зараз
"З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Наша уповноважена з прав людини Людмила Денисова поводиться як жінка з яйцями. Затято домагається зустрічі з Сенцовим, незважаючи на приниження, які вона отримує від російської сторони", - резюмував журналіст.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський омбудсмен Тетяна Москалькова відмовилась від спільного відвідування Сенцова з українською колегою Людмилою Денисовою.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова розповіла, що летіла одним рейсом з омбудсменом РФ Тетяною Москальковой, однак та не захотіла їхати до Сенцова разом з нею.

Пізніше прес-секретар Москалькової повідомив, що нібито Денисова прилетіла в регіон "абсолютно самостійно, без узгодження ні з уповноваженим з прав людини в РФ, ні з відповідними структурами".

За його словами, саме через це спільне відвідування Сенцова двома уповноваженими не планується.