На території анексованного українського півострова Крим відбулася акція місцевих студентів, які нібито повинні були "захоплюватися" президентом РФ Вадимир Путіним.

Як написав народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Рефат Чубаров, для пропагандистів абсолютно не важливо: татарський або кримськотатарську мову.

"У Криму безмозкі куратори від ФСБ змусили десяток студентів незрозуміло яких національностей продемонструвати, нібито від кримських татар,"підтримку" Путіну. Одягли їх в майки з написом "Путін алдг'а", що мало б означати "Путін"вперед". При цьому, мразь ФСБ-шним по барабану, де кримськотатарська мова, а де татарський. Для них, російських окупантів, все неросійські однакові", - зазначив він.

У кримськотатарській мові це слово практично не вживається. Для цього значення краще б підійшов термін ileri. А ось алдг'а співзвучно алтк'а. Що означає "вниз".

Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

"Вашу фразу тепер всі будуть читати: "Путін алтк'а". А ось це слово дуже добре знайоме кримським татарам і означає воно "Путін вниз". Як би покультурнее сказати: Ця пропозиція для Путіна зайняти пасивну позицію в сексуальному акті - "Путін алтк'а" . Тому що "алт", незважаючи на те, що це пристойне слово, часто використовується як прислівник і прикметник інтимно-сексуального характеру", - написав Осман Пашаєв.

Акція пропагандистів

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що захоплений Крим все більше нагадує глуху російську глибинку: дороги, парки і вулиці завалені сміттям, на дорогах - безліч ям, а після дощу - гігантські озера.