Вийшов наказ самоназваного начальника "управління народної міліції ДНР "ПРО дотримання режиму припинення вогню" в період "Великоднього перемир'я".

До всіх підрозділів самопроголошеної "ДНР" доведений наказ про повне припинення вогню з 30 березня.

Як заявило командування ДНР в наказі, це зроблено з метою якісного виконання рішення контактної групи в Мінську про припинення вогню з 00.00 30 березня 2018 року у всіх підрозділах "Народної міліції ДНР" доведено наказ начальника управління Про дотримання режиму припинення вогню" в період "великоднього перемир'я.

Згідно з наказом, повинні бути виключені будь-які провокаційні дії особового складу, який виконує завдання на лінії зіткнення.

А про всі випадки відкриття вогню потрібно буде негайно доповідати старшому посадовій особі по лінії чергових, проводити ретельні розслідування з покаранням винних посадових осіб аж до звільнення з лав "народної міліції ДНР".

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Нагадаємо, 26 березня тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі домовилася в Мінську про повне припинення вогню з 30 березня.

Сьогодні лідери країн "нормандської четвірки" вітали оголошення "великоднього перемир'я" на Донбасі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в найближчі кілька місяців Нормандская четвірка розгляне всі Можливі способи, як прискорити здійснення Мінських домовленостей.