Журналіст Антон Наумлюк розповів, що Олександра Кольченко привезли назад в Копейскую колонію з Челябінська, де він провів у лікарні близько десяти днів.

За словами журналіста, в Челябінську Кольченко обстежили і поставили діагноз аритмія.

«По всій видимості, медобстеження стало реакцією на вимогу генконсульства України надати Кольченко медичну допомогу, після повідомлень про погіршення його здоров'я», — зазначив журналіст.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Таїланді затримали групу з десяти росіян, які влаштовували секс-тренінги в курортному місті Паттайя, всі вони очікують рішення суду та обрання запобіжного заходу.

Популярні новини зараз
Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити Жителів мусять заплатити за пориви труб: кого це торкнеться Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень Комунальники нараховують плату "за повітря": як анулювати завищені суми у платіжках
Показати ще